top of page
DSC_0655.JPG

Truhlík a Truhlička

Stolování

Truhlík a Truhlička Vám přinášejí pohádku...  cestou ale měli se svou Truhlicí takové problémy, že nejenže přišli se zpožděním, ale navíc Truhlík  natolik vyhládl, že nezbývá sil nejen na pohádku, ale možná už vůbec na nic. Není jiné možnosti, než něco uvařit...  ale co? A jak na to? A jak s tím na stůl??? A co s tím vším nádobím?!

Popletená pohádka o tom, jak se vaří, stoluje, a nakonec i uklízí.

Truhlík a Truhlička jsou skřítci z čarovné truhlice (proto Truhlík a Truhlička), která dlouhou dobu ležela zapomenuta na půdě ve starém domě na venkově. Truhlici jednou našly děti, které přišly na návštěvu k prarodičům, a vypustily skřítky do našeho světa, který skřítci objevují.  Díky čarovné truhlici, která dokáže plnit přání, skřítci poznávají, jak běží život ve světě, sami se ve světě učí žít, a děti jim u toho pomáhají. Sem-tam skřítky něco naučí, a sami se něčemu přiučí taky.

V představeních herci zpívají, hrají na hudební nástroje, a do děje zapojují i diváky. Hravá forma, interakce, hezká výprava a energie herců tvoří představení, které si každý rád zopakuje.

Truhlík a Truhlička

Žánr: činoherní hudební pohádka

Délka představení: 40 minut

Postavy: Truhlík a Truhlička

DSC_0612.JPG

Obsazení

Jakub Janíček

Michaela Vrbová

bottom of page