top of page

poznávací znamení  -  Dlouhé vlasy

hádanka  -  Co to mám v kapse?

velikost bot  -  38

citace:

"Nesnáším citace"

"Ten můj má hezký tělo, viděli jste jeho tělo? Ne, ten náš je chodící hlava."

"...a pověstná žíla strýce Vernona už pomalu dosahovala kritického bodu."

"Když jsem smutnej , tak prostě přestanu být smutnej a místo toho jsem úžasnej." 

Už od mala se věnovala různým sportovním kroužkům ale vzhledem k tomu, že je založením spíše lenivější, ani u jednoho dlouho nevydržela. Jako další koníček vyzkoušela herectví a to se jí zalíbilo natolik, že u něj zůstala a později se stala členem dětského souboru, hrajícího pro veřejnost.

Při výběru střední školy, dala přednost lásce k literatuře a šla studovat na knihkupeckou školu, ale divadlo ji neopouštělo ani po tu dobu, a proto se rozhodla pro další studium na Vyšší odborné škole umění ve Zlíně. Od jeho ukončení se divadlu věnuje naplno už devět let a zatím s tím nechce přestat.

Ve volném čase se nejraději věnuje četbě, u které je schopná trávit hodiny, ale nebrání se ani postavit své lenosti nějakou sportovní aktivitou. V současné době se pokouší naučit hrát na ukulele (i když na hudební nástroje není zrovna talent), tak jí držte palce a snad se její ukulele objeví i v některém představení, které uvidíte.

 

Miluje solené brambůrky a popcorn u dobrého filmu, ale nepohrdne ani čokoládou u seriálu. Má ráda dokonalý pořádek a kočky (i když je na ně alergická) Umí skvělé těstoviny Penne Tonno a krémové polívky od výmyslu světa. Nesnáší nepořádek, běh, rajčata a ponižování. 

Role:

 

Truhlička  /Truhlík a Truhlička/

Žena  /Mezi Mužem a Ženou/

Čertice  /Z Nebe, Pekla na Zem/

Michaela Vrbová DiS.

11.8.1991, Brno

bottom of page