top of page
intelektuálové1.jpg

Mezi mužem a ženou

Vztah mezi mužem a ženou je starý jako lidstvo samo. Dva protipóly, které se vždy budou přitahovat. Dvě pohlaví, jejichž biologické poselství je jasně dáno, a přeci, cesta ke zdárnému cíli bývá tak složitá. Dvě entity, které bez sebe sice být nemohou, ale být spolu je někdy tak složité. Vztah mezi mužem a  ženou - vztah, který máme denodenně před očima a beztak není v naší moci, ho tak docela pochopit. Vztah, který rozebírá nejedno dílo světové literatury. Vztah, na který Vám svůj pohled nabídneme i my...

Divadelní představení Mezi Mužem a Ženou Vám nabídne mírně stylizovaný pohled na situace v partnerském životě, které všichni známe, nebo poznávat budeme. Co všechno se děje u Očekávání dámské návštěvy, či jak vyřešit  Zoufalství z nešťastné lásky. Řekneme si, jaký je z pohledu ženy Ideální muž, i to, proč od něj ta Žena odchází  a  jak poté vypadá Příchod pravého muže. Dovíme se, která láska je ve skutečnosti ta Pravá láska,  i jak to dopadne když na lásku koukáme čistě Z intelektuálního hlediska. A nakonec jak by mělo vypadat Šťastné stáří.

Osm vtipných příběhů, jenž kromě vztahu mezi dvěma pohlavými rozvíří i vztah mezi dvěma národy, které jsou si svou podstatou blízké právě tak, jak muž a žena - Čechy a Slováky.   

Inspirováno samotným životem, přepsáno Jaroslavem Janíčkem, upraveno a přeloženo Jakubem Janíčkem.

Představení není určeno pro dětského diváka.

Žánr: Komedie

Délka představení: 70 minut

postavy: Muž, Žena

mmž_upraveno.png

Obsazení

Jakub Janíček

Michaela Vrbová

bottom of page