top of page

poznávací znamení  -  ADHD

 

hádanka  - Víte, proč smrdí ryby?

velikost bot  -  275

citace:

"Nebavme se o tom."

"Vždyť ty nemáš žádné kamarády."

"...ne, to je jiná"

"S kamarádama, jako jste vy, nepotřebuji nepřátele"

"Je jedno, jak se cítíš, je důležité, jak u toho vypadáš"

Jakub Krisl

23 let (vždy) Slušovice

Kubova cesta k divadlu začala v 18, kdy se s ním rozešla přítelkyně a on ji chtěl dokázat, o co vlastně přišla. A tak podal přihlášku na DAMU, aniž by se někdy postavil na divadelní parkety. Neuspěl, ale slíbil si, že divadlo nevzdá a že všem z komise dokáže, že se spletli. Kamarád Jakub Henzelý ho přivedl do divadla Hvozdná, kde jeho první role byla křoví... a to doslova. Hrál v Mrazíkovi strom. Postupně se prohrál přes Slušovické divadlo a Divadlo Mandala volného až do Divadla z Truhlice a Divadla Sekce. Nyní hraje, píše, režíruje a hraje si na technika (občas dostane k ovládání 3 čudlíky, aby si připadal důležitě).

Střední školu studoval ve Zlíně a to managment a marketing na SPŠ. Následovalo studium na FTK v o

Olomouci. Na konci prvního semestru udělal všechny zkoušky a odešel kvůli slečně a práci (všimli jste si toho vzorce?). Postupně se prokecal, až nakonec dělá "Něco".

Ve 23 letech se Kubovi zastavil život a od té doby nestárne. Hledáme jeho tajný obraz, ale nikde nic. Nikdo vlastně neví, čím se živí. Ví se jen to, že je doma nebo na Vsetíně a má na vše čas i když na nic čas nemá.

I prvotní kontakt s "Truhlicí" byl skrz holku (hádejte, jak to dopadlo :D). A tak jsme rádi za všechny Kubovi ženy.

Kuba se rád prezentuje titulem Gantleman z hor. Rád překvapí a ví, že druhý dojem podruhé neudělá. Má rád hory, lezení, turistiku, skialp a vlastně asi vše, co se blíží outdooru. Na druhou stránku si občas zahraje na kytaru, v divadle a nebo si zatančí. Mezi jeho oblíbené činnosti patří jen tak sedět uprostřed náměstí, v parku nebo nákupáku a sledovat lidi.

webmaster

technik

budoucí herec

vyhledávač chyb

supervizor

kreativec

videomaster

bottom of page