top of page

so 28. 3.

|

Zlín Small Theater

Vše o Ženách - ZRUŠENO!!!

Tři herečky, pět příběhů, patnáct žen...už chybíte jenom Vy.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Vše o Ženách - ZRUŠENO!!!
Vše o Ženách - ZRUŠENO!!!

Čas a místo

28. 3. 2020 19:30 – 21:10

Zlín Small Theater, Štefánikova 2987 76001, 760 01 Zlín, Czechia

O události

 

“ Ženské srdce je hluboký oceán plný tajemství. ” přiznává Rose  (v téhle chvíli už Dawsnová) na závěr katastroficko-romantického snímku Titanic. A nám nezbývá než dodat - Nejen srdce. 

Ženy celé jsou jedno velké chodící tajemství ukrývající radosti i strasti, ponížení i pýchu, chlapy i ženy, dcery i syny… Roztomilá babička Rose to přiznává ve chvíli, kdy už ví, že tímto přiznáním nikoho nepobouří. Ale co kdyby to bylo jinak? Co kdyby  měla každý den každá žena možnost říct přesně to, co si myslí? Kdyby ženy nedrželo na “uzdě” dobré vychování, pýcha, nebo závist? Na tyhle (a mnoho dalších otázek) Vám odpoví Vše o Ženách.

Vše o Ženách Chorvatského dramatika Mira Gavrana před patnácti lety obletělo celý svět, Česko a Slovensko nevyjímaje. Mnoho Českých a Slovenských jevišť pohledem muže na ženský svět pobavilo tisíce diváků a mnohé inscenace baví diváky dodnes. Jako svou v pořadí druhou genderovou komedii (první je “Mezi mužem a Ženou) ve svojském zpracování Vám ji nyní přináší i Divadlo z Truhlice.

Herečky Julie Kamhalová (které hlas můžete každý pracovní den dopoledne a večer slyšet v Rádiu Zlín), Nikola Hauerlandová ( tu zas můžete zhlédnout na obrazovkách TVS) a Michaela Vrbová (stálice Divadla z Truhlice) pro Vás odehrají pět příběhů, ve kterých se možná najdete taky. Nebo minimálně sousedky, kamarádky, či kolegyně.

Herečky na scéně v téhle laskavé komedii doplní i Roman Straka jako Muž. Technicky spolupracují Jakub Krisl a Jakub Janíček.

Cena vstupenky 150 kč.

Vstupenký možné rezervovat na:

 http://www.malascenazlin.cz/admin/modules/rezervace.php?termin=28_03_2020&articleId=155 

Budeme se na Vás těšit!

Sdílet událost

bottom of page