top of page

pá 28. 8.

|

Letní kino Slavičín

Vše o Ženách

Tři herečky, pět příběhů, patnáct žen...už chybíte jenom Vy.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Vše o Ženách
Vše o Ženách

Čas a místo

28. 8. 2020 20:00 – 21:40

Letní kino Slavičín, Misárkova, 763 21 Slavičín, Czechia

O události

Slavičínské divadlo SemTamFór nás pozvalo na své "Léto s divadlem", které se již tradičně pořádá v Letním kině ve Slavičíně, nebo na nádvoří Slavičínského muzea.   

“ Ženské srdce je hluboký oceán plný tajemství. ” přiznává Rose  (v téhle chvíli už Dawsnová) na závěr katastroficko-romantického snímku Titanic. A nám nezbývá než dodat - Nejen srdce. 

Ženy celé jsou jedno velké chodící tajemství ukrývající radosti i strasti, ponížení i pýchu, chlapy i ženy, dcery i syny… Roztomilá babička Rose to přiznává ve chvíli, kdy už ví, že tímto přiznáním nikoho nepobouří. Ale co kdyby to bylo jinak? Co kdyby  měla každý den každá žena možnost říct přesně to, co si myslí? Kdyby ženy nedrželo na “uzdě” dobré vychování, pýcha, nebo závist? Na tyhle (a mnoho dalších otázek) Vám odpoví Vše o Ženách.

Vše o Ženách Chorvatského dramatika Mira Gavrana před patnácti lety obletělo celý svět, Česko a Slovensko nevyjímaje. Mnoho Českých a Slovenských jevišť pohledem muže na ženský svět pobavilo tisíce diváků a mnohé inscenace baví diváky dodnes. Jako svou v pořadí druhou genderovou komedii (první je “Mezi mužem a Ženou) ve svojském zpracování Vám ji nyní přináší i Divadlo z Truhlice.

Herečky Aneta Bačíková (známá tvář divadla SemTamFór), Nikola Hauerlandová ( tu zas můžete zhlédnout na obrazovkách TVS) a Michaela Vrbová (stálice Divadla z Truhlice) pro Vás odehrají pět příběhů, ve kterých se možná najdete taky. Nebo minimálně sousedky, kamarádky, či kolegyně.

Herečky na scéně v téhle laskavé komedii doplní i Roman Straka jako Muž. Technicky spolupracují Jakub Krisl a Jakub Janíček.

Cena vstupenky 100 kč.

Připravena i varianta v případě deště - sledujte https://www.facebook.com/letosdivadlem/

Budeme se na Vás těšit!

Sdílet událost

bottom of page