top of page

út 21. 4.

|

Zlín Small Theater

Mezi Mužem a Ženou - ZRUŠENO!!!

Československá komedie o dvou pohlavích, které bez sebe být prostě nemohou, ale zůstat spolu je tak těžké.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Mezi Mužem a Ženou - ZRUŠENO!!!
Mezi Mužem a Ženou - ZRUŠENO!!!

Čas a místo

21. 4. 2020 19:30 – 20:50

Zlín Small Theater, Štefánikova 2987 76001, 760 01 Zlín, Czechia

O události

Třetí Zlínská repríza Genderové komedie Mezi mužem a ženou která se koná díky spolupráci Divadla Malá Scéna a Divadla z Truhlice.

Vztah mezi mužem a ženou je starý jako lidstvo samo. Dva protipóly, které se vždy budou přitahovat. Dvě pohlaví, jejichž biologické poselství je jasně dáno, a přeci, cesta ke zdárnému cíli bývá tak složitá. Dvě entity, které bez sebe sice být nemohou, ale být spolu je někdy tak složité. Vztah mezi mužem a ženou - vztah, který máme denodenně před očima a beztak není v naší moci, ho tak docela pochopit. Vztah, který rozebírá nejedno dílo světové literatury. Vztah, na který Vám svůj pohled nabídneme i my...

Divadelní představení Mezi Mužem a Ženou Vám nabídne mírně stylizovaný pohled na situace v partnerském životě, které všichni známe, nebo poznávat budeme. Co všechno se děje u Očekávání dámské návštěvy, či jak vyřešit Zoufalství z nešťastné lásky. Řekneme si, jaký je z pohledu ženy Ideální muž, i to, proč od něj ta Žena odchází  a jak poté vypadá Příchod pravého muže. Dovíme se, která láska je ve skutečnosti ta Pravá láska,  i jak to dopadne když na lásku koukáme čistě Z intelektuálního hlediska. A nakonec jak by mělo vypadat Šťastné stáří.

Osm vtipných příběhů, jenž kromě vztahu mezi dvěma pohlavými rozvíří i vztah mezi dvěma národy, které jsou si svou podstatou blízké právě tak, jak muž a žena - Čechy a Slováky. 

Délka představení 80 minut bez přestávky

Představení není určeno pro dětského diváka

Vtupné 150 kč

Vstupenky možné rezervovat na:

 http://www.malascenazlin.cz/admin/modules/program.php?programYear=2020&programMonth=4 

Tešíme se na Vás!

Sdílet událost

bottom of page